Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Twój biznes na celu cyber - ataku. Konferencja MARR

Twój biznes na celu cyber - ataku. Konferencja MARR

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję pt. "Twój biznes na celu cyber-ataku". Konferencja odbędzie się 12 kwietnia 2017 r. w Kinie Kijów Centrum w Krakowie przy al. Krasińskiego 34.

Konferencja jest pierwszym w Małopolsce spotkaniem przedsiębiorców, instytucji publicznych i właścicieli firm z praktykami w dziedzinie zwiększania bezpieczeństwa informatycznego oraz firmami oferującymi usługi ochrony przed cyberzagrożeniami. To także możliwość poznania nowych regulacji prawnych z zakresu cyberbezpiczeństwa, które niosą za sobą odpowiedzialność finansową wszystkich przedsiębiorców i instytucji.

W WYDARZENIU POTWIERDZIŁO SWÓJ UDZIAŁ BARDZO WIELE MAŁOPOLSKICH FIRM ZAINTERESOWANYCH POPRAWĄ BEZPIECZEŃSTWA W SIECI

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z praktycznymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego prezentowanymi przez najlepszych w tej dziedzinie. Każdy uczestnik otrzyma  bezpłatnie, elektroniczny poradnik dotyczący możliwości uzyskania dofinansowania zewnętrznego na inwestycje związane z bezpieczeństwem cyfrowym w perspektywie finansowej 2014 - 2020.

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie www.cyberbezpieczny.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga rejestracji. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Liczymy na Państwa udział!

Informacje o konferencji >>>

Zgłoszenia >>>