Najlepsza strona internetowa

Najlepsze małopolskie strony internetowe

28 czerwca Kazimierz Barczyk wręczył dyplomy Laureatom V Konkursu SGiPM na najlepszą stronę internetową Małopolski. Kapituła Konkursu oceniała strony w 3 kategoriach: powiat, miasto i gmina, przyznała także dwa wyróżnienia specjalne.

szczegóły

Wybrano najlepsze strony internetowe

Powiat nowosądecki, Muszyna Zdrój, gmina Klucze, OSP Kobylany oraz serwis miejscowości Rączna zostały laureatami czwartego już, organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski konkursu na najlepszą stronę internetową Małopolski.

szczegóły

Laureaci Konkursu na najlepszą stronę internetową

W piątek 11 czerwca w siedzibie Stowarzyszenia nastąpiło wręczenie tytułów w III Konkursie SGiPM na najlepszą stronę internetową powiatów, miast, gmin, sołectw i organizacji pozarządowych w Małopolsce.

szczegóły

III Konkurs na Najlepszą Stronę Internetową Małopolski

SGiPM zaprasza do udziału w III Konkursie na Najlepszą Stronę Internetową Samorządów Małopolski w 2009 roku. Celem konkursu jest propagowanie wysokiej jakości walorów funkcjonalnych i estetycznych stron internetowych jednostek samorządu terytorialnego z terenu historycznej Małopolski.

szczegóły

II Konkurs na Najlepszą Stronę Internetową

W siedzibie SGiPM 18 czerwca wręczono wyróżnienia w organizowanym przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski II Konkursie na Najlepszą Stronę Internetową w Małopolsce jednostek samorządowych.

szczegóły

II Konkurs na Najlepszą Stronę Internetową

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski zaprasza do udziału w II Konkursie na Najlepszą Stronę Internetową w 2008 roku jednostek samorządowych z terenu historycznej Małopolski.

szczegóły

Uroczyste wręczenie Tytułów

W dniu 4 lipca w Sali Konferencyjnej Stowarzyszenia Gmin i Powiatów nastąpiło uroczyste wręczenie Tytułów w Konkursie "Najlepsza Małopolska Strona Internetowa".

szczegóły

Najlepsza strona internetowa w Małopolsce

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski zaprasza do udziału w I Konkursie na Najlepszą Stronę Internetową w Małopolsce w 2007 roku.

szczegóły
informacji: 8, na stronach: 1