Najpopularniejszy wójt i burmistrz Małopolski

Najpopularniejsi wójtowie i burmistrzowie Małopolski

Dzisiejszy dzień jest małopolskim świętem samorządowym - mówił Kazimierz Barczyk, przewodniczący SGiPM podczas gali rozdania nagród w plebiscycie Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz Małopolski 2019, która odbyła się w Hotelu Rubinstein w Krakowie.

szczegóły

Dobry wójt i burmistrz są na wagę złota

O roli burmistrzów i wójtów w życiu mieszkańców Małopolski Gazeta Krakowska rozmawia z Kazimierzem Barczykiem, wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Małopolskiego.

szczegóły

Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz Małopolski 2019

Już od 20 lat SGiPM wspólnie z "Gazetą Krakowską" organizuje plebiscyt, który pozwala mieszkańcom docenić ciężką pracę samorządowców. Nie inaczej jest tym razem.

szczegóły

Najlepsi samorządowcy w Małopolsce

10 wójtów i 5 burmistrzów uhonorowanych zostało w 17. już plebiscycie SGiPM i "Gazety Krakowskiej". Samorządowcy zostali uhonorowani podczas uroczystej gali w Krakowie. Wójtowie dostali kapelusze Witosowe, burmistrzowie - honorowe insygnia władzy.

szczegóły

Znamy najpopularniejszych wójtów i burmistrzów

Poznaliśmy laureatów XVI edycji współorganizowanego przez SGiPM plebiscytu na najpopularniejszego wójta i burmistrza Małopolski. Nagrody wręczono podczas gali w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

szczegóły

Najpopularniejsi wójtowie i burmistrzowie wybrani

To święto samorządu i w pewnym sensie prawybory - powiedział Kazimierz Barczyk, na uroczystej gali, podczas której uhonorowani zostali laureaci konkursu SGPiM i Gazety Krakowskiej na najpopularniejszych wójtów i burmistrzów Małopolski.

szczegóły

Najlepsi wójtowie i burmistrzowie z Małopolski

Plebiscyt, organizowany po raz 14. przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski i Gazetę Krakowską jest okazją do wyróżnienia gospodarzy miast i gmin najbardziej skutecznych, cenionych przez mieszkańców i zaangażowanych w swoją pracę.

szczegóły

Najlepsi wójtowie i burmistrzowie z Małopolski

Już po raz trzynasty w plebiscycie Gazety Krakowskiej oraz Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski nagrodzono najpopularniejszych wójtów, a po raz trzeci wyróżnienia przyznano także małopolskim burmistrzom.

szczegóły

Wybierz najpopularniejszego wójta i burmistrza

Plebiscyt na najpopularniejszego wójta jest organizowany przez Gazetę Krakowską oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów już od 13 lat, natomiast plebiscyt na najpopularniejszego burmistrza obchodzić będzie swoją trzecią rocznicę.

szczegóły

Poznaliśmy najpopularniejszych wójtów i burmistrzów

Poznaliśmy najpopularniejszych wójtów i burmistrzów Małopolski wybranych w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski oraz Gazetę Krakowską. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali w teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie. 10 wójtów otrzymało kapelusze Wincentego Witosa, a 5 burmistrzów - honorowe insygnia.

szczegóły

Wybierz najpopularniejszego wójta i burmistrza

Dobry wójt lub burmistrz, dziś, gdy samorządy odpowiadają na swoim terenie praktycznie za wszystko, gdy na zadania można pozyskać spore fundusze z Unii, jest na wagę złota - powiedział Kazimierz Barczyk, zapraszając po raz 12. do wyboru najlepszych gospodarzy małopolskich gmin.

szczegóły

Najbardziej popularni wójtowie i burmistrzowie!

Plebiscyt SGiPM i Gazety Krakowskiej na najpopularniejszych wójtów i burmistrzów Małopolski rozstrzygnięty. Poznaliśmy nazwiska 10 najpopularniejszych wójtów i pięciu najpopularniejszych burmistrzów. Wyniki zostały ogłoszone na gali w krakowskim magistracie.

szczegóły

Wybierz najpopularniejszego wójta i burmistrza

Masz dobrego wójta? Jesteś zadowolony z efektów pracy burmistrza? Zgłoś go do plebiscytu "Gazety Krakowskiej" oraz Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski. Wystarczy wypełnić kupon, który drukujemy poniżej i przesłać do redakcji.

szczegóły

Najlepsi wójtowie w Małopolsce wybrani!

10 wójtów małopolskich gmin odebrało w Wierzchosławicach Witosowe Kapelusze, specjalne nagrody w plebiscycie im. Wincentego Witosa, który od 10 lat organizuje SGiPM i Gazeta Krakowska. Do tytułu najlepszego wójta Małopolski pretendowało w tym roku aż 64 włodarzy gmin, na których oddano blisko 66 tys. głosów.

szczegóły

Wybierz najpopularniejszych wójtów Małopolski!

Po raz dziesiąty "Gazeta Krakowska" oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski zapraszają Państwa do wyboru najlepszych wójtów małopolskich gmin. Laureaci, którzy otrzymają największą liczbę głosów, zostaną uhonorowani specjalnym tytułem i kapeluszem Wincentego Witosa.

szczegóły

Najlepsi Wójtowie Małopolski

Wczoraj, podczas Zaduszek Witosowych w Wierzchosławicach, dziesięciu gospodarzy małopolskich gmin - laureatów plebiscytu "Gazety Krakowskiej" oraz SGiPM - otrzymało honorowe tytuły Najlepszego Wójta i Witosowskie Kapelusze.

szczegóły
informacji: 16, na stronach: 1