Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Wspólnota Małopolska rozszerza swoją formułę

"WSPÓLNOTA MAŁOPOLSKA" - komunikat w związku z uruchomieniem nowego działu czasopisma Stowarzyszenia

Szanowni Państwo,
Prezydenci, Starostowie, Burmistrzowie, Wójtowie i Radni,

W roku 2014 Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski, wydawca czasopisma "Wspólnota Małopolska. Pismo Marszałków, Prezydentów, Starostów, Burmistrzów, Wójtów i Radnych", które towarzyszy naszej samorządowej działalności już od ponad 20 lat, planuje rozszerzyć formułę tego periodyku o nowy dział. W jego ramach chcielibyśmy zamieszczać informacje na temat aktualności, ciekawych wydarzeń oraz interesujących projektów realizowanych na terenie Państwa Powiatu, Miasta lub Gminy. Zamierzenie to na ma na celu z jednej strony wzbogacenie treści naszego czasopisma, a z drugiej umożliwienie małopolskim samorządom szerszej promocji swych osiągnięć i dokonań.

Inicjatywa ta nie powiedzie się jednak bez poparcia samorządów członkowskich Stowarzyszenia, Waszego czynnego udziału i pomocy w przygotowaniu materiałów prasowych. Pozwolimy sobie zwrócić się wkrótce do Państwa z pierwszą prośbą o przekazanie nam najświeższych informacji z życia Waszej Jednostki.

Otrzymają Państwo w tym celu nieskomplikowany w formie formularz wraz z instrukcją dotyczącą wymogów technicznych przekazywanego materiału.

Będę zobowiązany za wyznaczenie w Państwa Urzędzie już dziś osoby odpowiedzialnej za kontakt z redakcją "Wspólnoty Małopolskiej".

Z góry dziękuję za poparcie naszej inicjatywy i liczę na owocną współpracę.

Kazimierz Barczyk
Przewodniczący Stowarzyszenia Gmin
i Powiatów Małopolski